Choď na obsah Choď na menu
 


Super hviezdne účesy,ktoré môžeš mať aj ty!

Reese Witherspoon

Dlhšia ofina stočená na jednu stranu je variabilná a jednoduchá na úpravu.Krátke mikádo do polovice krku sa dá zmotať do gumičky,alebo ho môžeš nechať voľne splývať okolo tváre.Ofina má zas presnu takú dĺžku,aby vyzerala ako ofina,no nevykukovala spod čelenky.Vlasy po umytí vyfúkaj odzadu smerom do tváre a zafixuj lakom!

Obrázok

Rihanna

Krásna Barbadosanka vlasy skracovala a skracovala ať vytvorila novú mániu.Opičí sa po nej aj samotná Victoria Beckham,a to už je čo povedať! Strih "na Rihannu" vyžaduje super krátke vlasy vzadu a dlhšiu ofinu vpredu ktorá nemôže padať do očí,ale aj divoko trčať dohora.Ak uvažuješ nad podobnou zmenou,mala by si mať rovné až mierne kučeravé vlasy,nó nie príliš husté a tvrdé,aby ti z hlavy netrčal nezbedný ježko.Úprava je mimoriadne jednoduchá,potrebuješ len minimum času na umytie a vysušenie a vosk na úpravu pramienkov okolo tváre.

Obrázok

Vanessa Hudgens

Nechaj si vlasy skrátiť po plecia bez ofiny,nech sú všade rovnakej dĺžky.Ak chceš mať vlasy stále zvlnené,môžeš pouvažovať nad miernou trvalou.Tento "zákrok"je ale trvalý ale dosť ničí vlasy.Preto radšej investuj do prípravku na skučeravenie vlasov a dobrej kulmy.Vždy po umytí ho nanes na vlasy,potom ich vyfénuj a kulmou uprav do vĺn podľa tvojho želania!

Obrázok

Christina Aguilera

Speváčka predstavila svoj nový look s ofinou,ktorý je mimoriadne ľahko odkopírovateľný,a preto aj mimoriadne populárny.Určite poznáte speváčku Hannu Montanu ktorá vyzerá presne rovnako len blond.Tvojou najlepšou kamarátkou sa preto stane prípravok na vyrovnávanie vlasov a žehlička.Prísne zastrihnutú ofinu treba udržiavať a každý deň žehliť,aby bol účes stále efektný.

Obrázok

Nekopírovať!

Ak Skopíruješ,tak uveď ZDROJ!