Choď na obsah Choď na menu
 


Vyfénuj si vlasy ako Rachel Bison!

Obrázok

Vlasy krátke, či vlasy dlhé, ak sa neradi babrete so zložitými účesmi, ale stále chcete urobiť dojem a vytvoriť si objem, pomocou jednoduchého postupu a s minimálnym počtom pomôcok nemusíte vôbec strácať čas!

Budete potrebovať:
1. Veľkú okrúhlu kefu
2. Penu, či tužidlo do vlasov na zdvihnutie objemu alebo sprej do vlasov, špeciálne určený na použitie pred vyfúkaním vlasov, ktorý vlasy zároveň aj chráni pred vysokou teplotou.
3. Fén

Postup:
1. Po umytí vlasov vpracujte do ich korienkov penu, či tužidlo, alebo iný prípravok, ktorý dopomôže k objemu. Vlasy potom voľne vysušte fénom bez použitia kefy asi tak na 75%.

2. Dĺžka vašich vlasov rozhoduje, akú veľkú, okrúhlu kefu treba použiť. Rozdeľte si vlasy na niekoľko stredne hrubých prameňov a zaistite sponkami. Každý prameň kefou uchopte zospodu a posúvajte ju smerom od korienkov ku končekom, zatiaľ čo fén nasleduje kefu, ale zvrchu prameňa vlasov. Fén držte čo najbližšie ku prameňu vlasov, ale dávajte pozor, aby ste si príliš vysokou teplotou nepoškodili vlasy. Fénujte vždy od korienkov ku končekom vlasom, pre zdravý a lesklý vzhľad.