Choď na obsah Choď na menu
 


Druhy Bozkov

Francúzsky bozk
V prvom rade má byť tento bozk príjemný, nežný a vzrušujúci zároveň. V každom prípade nejde o preteky, kto rýchlejšie pohybuje jazykom v akomkoľvek smere, ako to už zrejme väčšina z vás zažila. Jeho účelom je dostať oboch partnerov „do varu“. Jeho priebeh je veľmi jednoduchý. Stačí zamiešať cit, nehu a lásku. Jemne vkĺznite partnerovi medzi pery jazykom a pomaličky s ním pohybujte a dotýkajte sa partnerovo jazyka. Hrajte sa s ním tak, aby bolo cítiť zvyšujúce sa napätie a vzrušenie (jedná sa o psychické vzrušenie, nie fyzické, vlastne v konečnom dôsledku sa prejavuje aj to fyzické).

Filmový bozk
Je menej vzrušujúcejší ako francúzsky bozk, ale je tiež veľmi zaujímavý. Tento bozk môžete vidieť v 99,99% amerických filmov. Partneri sa nedotýkajú jazykmi, ale skôr bozkávajú pery. Partner svojimi perami zovrie partnerkinu spodnú peru (nie kŕčovito a silno zovierať!) a partnerka môže zase „na výmenu“ svojimi perami zovrieť mužovi vrchnú peru. V rámci bozkávania je tu aj možnosť pery vymeniť, teda partner zoviera partnerke vrchnú peru a partnerka partnerovi spodnú. Výhodou tohto bozku je dĺžka trvania. Takto sa vydržíte bozkávať kľudne aj niekoľko hodín.

Letmé dotyky
Tento bozk je obvykle pre ženy veľmi vzrušujúci. Ide o veľmi ľahké až letmé dotyky pier. Pripojiť môžete aj jazyk a veľmi zľahka ním prechádzať partnerke po perách tak, ako by ste ju chceli štekliť. Každé jemné dotknutie vyvoláva pocity mrazenia a vzrušenia. Odporúčam ako veľmi dobrý začiatok celého aktu.


Zúbky
Veľmi efektívne sa javí jemný prechod od ucha ku krku. Počas prechodu je možné použiť aj zúbky, ale veľmi opatrne. Pokiaľ je sila hryzkania tak akurát, násobí to pôžitok. V prípade, že je sila príliš veľká, určite to bude pôsobiť ako kvalitná antikoncepcia, nakoľko partnerka s najväčšou pravdepodobnosťou utečie. Hryzkať je možné aj peru, prípadne jazyk, samozrejme s veľkou opatrnosťou a citom, aby ste partnerovi neublížili.


Jazýčky
Ďalšou možnosťou bozkávania sú dotyky jazýčkami bez dotyku pier. Skúste sa s partnerom chvíľu hrať len so špičkami jazykov.


Pusa „Flegmoška“
Toto je záverečný – bonusový typ bozku. Vyvoláva veľké návaly smiechu medzi partnermi. Praktizovanie je nadmieru jednoduché. Obaja partneri zavrú ústa a perami sa oprú jeden o druhého. V žiadnom prípade sa ústa neotvárajú a vôbec sa pri tom nehýbeme. Zaručený nával smiechu.